Kompletna realizacja sopot

2
« 2 z 9 »

Kompletna realizacja Sopot, kuchnia przed i po 😉
Przedstawiona kuchnia to niewielkie,trudne do aranżacji wnętrz pomieszczenie. Realizując projekt napotkaliśmy na wiele problemów.
Całkowicie zmieniliśmy ciąg kuchenny,ponieważ zastane rozmieszczenie sprzętów było mało ergonomiczne i niewygodne. Grzejnik,który determinował poprzednie ustawienie przenieślismy na ścianę z drzwiami. Z uwagi na jego wyeksponowanie stary grzejnik został zastąpiony nowym, dekoracyjnym.

Inwestor marzył o piekarniku w słupku przy zachowaniu odpowiedniej długości blatu roboczego. Wykorzystalismy każdy centymetr. W rezultacie udało nam sie umieścić niezbędne sprzęty kuchenne przy zachowaniu wygody i estetyki. Kolejną potrzebą było posiadanie choćby najmniejszego stolika. Nieatrakcyjny kącik udekorowaliśmy fototapetą, która dała odrobinę oddechu i perspektywy. Dodatkiem do całości stały się delikatne i dyskretne lampy.

Zabudowa meblowa została wykonana z lakierowanej płyty mdf. Biały połysk połączyliśmy z szarym matem. Całość ocieplona drewnopodobnym blatem. Pomiędzy szafkami na posadzce ułożono włoskie,szare gresy.

Całość materiałów typu kafle oraz sprzęt AGD został zaopatrzony przez firmę www.allecasa.pl oraz ekipy budowlane firmy www.cube-jm.pl co pozwoliło uzyskać 5 letnie gwarancje producentów. Wszystko w jednej firmie Cube Development.